8524AYLFT
Berton Electronics Limited
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
8524AYLFT
Category : Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing Clock Buffers, Drivers
Ratio - Input:Output : 2:22
Type : Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer
Product Status : Obsolete
Mounting Type : Surface Mount
Package : Tape & Reel (TR)
Differential - Input:Output : Yes/Yes
Series : -
Input : CML, HCSL, HSTL, LVDS, LVHSTL, LVPECL, SSTL
Supplier Device Package : 64-TQFP-EP (10x10)
Mfr : Renesas Electronics America Inc
Frequency - Max : 500 MHz
Voltage - Supply : 3.135V ~ 3.465V
Package / Case : 64-TQFP Exposed Pad
Output : HSTL
Operating Temperature : 0°C ~ 85°C
Number of Circuits : 1
Base Product Number : 8524A
Description : IC CLK BUFFER 2:22 500MHZ 64TQFP
Stock : In Stock
Shipping Method : LCL, AIR, FCL, Express
Payment Terms : L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union,
Contact Now
Clock Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer IC 2:22 500 MHz 64-TQFP Exposed Pad